Žádost o předběžnou nabídku zdarma

Podlahová plocha k vytápění
Tepelná ztráta objektu
Požadovaný způsob vytápění
Jméno a příjmení
e-mail
Telefon
Město/Obec
Další informace
Líbí se Vám web?
Sohlasím se zpracováním osobních údajů

Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel čtyři a dvanáct 

Vysvětlivky k formuláři

 
Celková podlahová plocha k vytápění
napište užitnou podlahovou plochu v m2, případně počet místností a pokojů
 
Tepelná ztráta
pokud neznáte, nevyplňujte
 
Osobní a kontaktní údaje
0sobní údaje nám slouží k vytvoření předběžné nabídky a vytvoření hlavičky s Vašimi údaji. Kontaktní informace využíváme k následnému kontaktu, pro případná upřesnění a zaslání předběžné nabídky
 
Podlahové vytápění – varianta EXCLUSIVE
Předběžná nabídka obsahuje ideální pokrytí podlahové plochy topnými fóliemi heatflow. Vhodné pokrytí podlahové plochy využívá teplotní roztažnost akumulační vrstvy a vytváří rovnoměrné celoplošné teplo, nejpřesnější regulace, nejrychlejší doba zátopu– exclusivní varianta pro náročné zákazníky.
Výhody : velice nízke provozní náklady, bezúdržbový a bezporuchový systém, nejrychlejší doba zátopu, přesná regulace, dlouholetá životnost, rovnoměrné sálání z celé konstrukce vytváří vysoce komfortní teplo, hubí bakterie, vytváří zdravé prostředí – zabraňuje vzniku plísní, nevysušuje vzduch, nevíří prach.
 
Stropní vytápění – varianta KOMFORT
Topné fólie heatflow instalujeme nad SDK/kazetový podhled, infrazáření je vysíláno ze stropu k podlaze, kterou akumuluje a vytváří tak efekt podlahového vytápění. V této variantě pokrýváme menší plochu stropu, infra vlny jsou prostorem vyzařovány pod úhlem cca 140° a dokáží tak akumulovat celou podlahovou plochu.Velice nízke pořizovací i provozní náklady, bezúdržbový systém, rychlá doba zátopu, přesná regulace, dlouholetá životnost, rovnoměrné sálání z celé konstrukce vytváří vysoce komfortní teplo, hubí bakterie, vytváří zdravé prostředí – zabraňuje vzniku plísní, nevysušuje vzduch, nevíří prach. Pomalejší náběh efektu podlahového vytápění.

Novinky

Kontaktujte nás

!FIRMA

Hhjhsajfhhsadf 123
Hhjhsafjhhj 123 45

E-mail: !EMAIL
Tel.: !TELEFON