Co je Heatflow

 

Základní informace

o topné fólii heatflow

Heatflow je elektrická topná fólie, jejíž technologie je zdrojem infra záření s biogenní vlnovou délkou, ta je lidským tělem pozitivně vnímána a je vhodná k akumulaci předmětů při pokojové teplotě.

Heatflow vytváří vysoce komfortní, rovnoměrné a zdravé teplo s nízkými provozními náklady a mnoholetou životností s bezúdržbovým a bezporuchovým provozem.

Díky patentované technologii, kterou společnost Naos využívá jako jediná na světě, je heatflow schopna velice efektivního přenosu energie do materiálů. Vlivem vhodné vlnové délky je energie z heatflow schopná prohřát nejen podlahu, ale následně celou konstrukci budovy a vytvořit tak ideální, vysoce komfortní stav, kdy rovnoměrně sálá celá konstrukce.

Schopnost efektivní akumulace celé konstrukce je důvodem maximálního komfortu a velice nízkých provozních nákladů. Ačkoliv je účinnost heatflow podobná, jako účinnost jiných elektrických topidel, její výsledná efektivita je několikanásobně vyšší.

Proč heatflow ? 

Komfort

Heatflow vytváří vysoce komfortní teplo. Akumulační vrstva dokáže okamžite absorbovat vyzářenou energii a zahřeje se. Vlivem své emisivity dokáže převážnou část energie dále vyzářit do prostoru a díky vhodné vlnové délce akumulovat celou konstrukci, která tak rovnoměrně sálá a vytváří ideální stav rovnoměrného vytápění. Vzduch v místnosti je ohříván z celé konstrukce domu, podlaha se nepřehřívá a neviří se prach.

Zdraví

Heatflow vysílá infra záření, které je lidským tělem velice pozitivně vnímano. Heatflow nasycuje vzduch anionty a hubí bakterie.

Ekonomika

Výsledná efektivita vytápění heatflow je v porovnání s klasickými elektrickými topidly několika násobně vyšší. Absolutně bezúdržbový systém s garancí stálé učinnosti a životnosti v našich klimatických podmínkách přes 100 let rovněž zásadně snižuje investici na vytápění. Heatflow poráží v celkovém součtu nákladů (vstupní + provozní + údržbové) i ostatní druhy vytápění jako jsou plynové kotle a čerpadla.


 

 

Možnosti využití

Heatflow je primární zdroj vytápění, využíván jako podlahové, stropní, nebo stěnové vytápění.

 


Dopřejte si heatflow

Zvolte komfortní a zdravý způsob vytápění s nejrychlejší dobou zátopu, antibakteriálním účinkem a nejnižším součtem nákladů.

  • Vysoce komfortní teplo – rovnoměrně topí celá konstrukce

  • Zdravé teplo – hubí bakterie, nevysušuje vzduch, nevíří prach, nepřetápí podlahu

  • Ekonomické teplo – nejnižší součet nákladů (vstupní,provozní,údržbové)

  • Absolutně bezúdržbový a bezporuchový systém

  • Nejrychlejší a nejpřesnější regulace

  • Životnost s garancí stálé účinnosti při non-stop fungování min 30 let (100 let v běžných klimatických podmínkách)

  • Široké spektrum využití (podlahové, stropní, stěnové vytápění)

  • Zabraňuje vzniku vlhkosti a plísním

  • Rychlá montáž

  • Možnost energetické nezávislosti


 

Výkon heatflow

Fólie heatflow je dodávána ve výkonu od 230 do 300 W/m2. Díky technologii uhlíkové tkaniny, která vyzařuje správnou vlnovou délku do všech směrů můžeme heatflow zapojit i sériově, na 1/4 výkon (55-75W/m2) a stále bez problémů prohřát i 10cm betonu.

 


 

Životnost a spotřeba

patentovaná technologie

 

ŽIVOTNOST

Zivotnost podlahoveho vytapeni Heatflow

 

Díky patentované inovaci, pro infra fólie kritického spoje měděného proužku se stříbrným prvkem, získala fólie heatflow nový rozměr v životnosti. Životnost heatflow je 30 let soustavně na plný výkon a reálná životnost v běžném provozu domácnosti je přes 100 let. Tuto technologii využívá heatflow jako jediná na světě. Díky patentovanému spoji nedochází ke vzniku nežádoucích elektrických oblouků a následné nefunkčnosti fólie.

 

 

 

 

 

SPOTŘEBA

Heatflow_podlahove_topeni_spotreba Jako jediná fólie na světě využívá heatflow celoplošnou technologii uhlíkových vláken. Jedná se o celovodivou uhlíkovou vláknitou tkaninu, kterou tvoří směs uhlíkového vlákna s uhlíkovou pastou a nanotrubice. Na rozdíl od konkurenčních páskových fólií, jejichž technologie spočívá v tiskařském nástřiku rozdrceného uhlíku, má heatflow nižší provozní náklady díky vyšší rychlosti ohřevu a lepší efektivitě využití energie.


 

Skladba podlah

heatflow má široké spektrum využití

                          Plovoucí podlaha                                                                Linoleum / Koberec

Heatflow plovoucí podlaha    Heatflow Linoleum a Koberec

                  Keramická podlaha                                               Masivní dřevěná podlaha

Heatflow keramická podlaha

  Heatflow masivni drevena podlaha

                  Vytápění ve stěně                                                Stropní vytápění

Heatflow vytápění ve stěně

Heatflow stropni vytapeni

Novinky

Kontaktujte nás

!FIRMA

Hhjhsajfhhsadf 123
Hhjhsafjhhj 123 45

E-mail: !EMAIL
Tel.: !TELEFON